Loga

Nabízím vám tvorbu loga, vizitek, firemních tiskopisů, firemních složek (desek), hlavičkových papírů, formulářů, obálek, zkrátka vše co patří souhrnně do oblasti takzvané Corporate identity a co prezentuje vaši firmu, organizaci.

Tvorba loga / značky je jednou z hlavních kreativních činností, kterými se zabýváme. Snažíme se při jeho tvorbě docílit pokud možná co nejčistšího a vizuálně co nejjednoduššího řešení. Díky tomu je logo snadno zapamatovatelné a jeho užití snadné a to v rámci všech možných druhů médií (tisk, web, reklamní předměty, potisk vozů atd.) Snažíme se, aby každé logo, které vytvoříme, bylo naprosto jedinečné, mělo svůj osobitý styl a odpovídalo představě a charakteru zákazníka.

Proces tvorby loga prochází mnoha různými fázemi a zpravidla trvá mezi 7-21 dny. Doba může být samozřejmě i kratší, ale je potřeba počítat rovněž s tvorbou manuálu logotypu, který umožní zákazníkovi užití loga na všech myslitelných materiálech. Manuál specifikuje logo, jeho konstrukci, popisuje jeho povolené užití, kódy barev a obsahuje logo samotné ve vektorovém formátu, který je možno kdykoliv zvětšit či zmenšit beze ztrát do jakéhokoliv rozměru.
Cena je stanovena individuálně za dílo, v příp. hodinové sazby 500 Kč/h.

  • Analýza zadání (cílová skupina, konkurence, vlastnosti loga – barvy, písmo, charakter služby či produktu zákazníka)
  • Návrhy (vytvoříme elektronické návrhy loga. Narozdíl od konkurence neomezujeme počty návrhů. Zodpovědnost za  návrhy z nichž si vyberete ten váš finální přebírám na svá bedra. Vy – neriskujete.
  • Finální úprava 1 varianty navržených logotypů
  • Tvorba manuálu logotypu