Webové stránky

Ještě nemáte webové stránky? Virtuální svět o vás neví? Anebo máte webové stránky, ale nejste spokojeni s jejich vzhledem? Máte statické stránky a rádi byste redakční systém tak abyste si je mohli upravovat sami a nebyli závislí na ochotě a volném času těch, kdo se vám o ně starají? Vaše stránky se nezobrazují ve vyhledávačích anebo zobrazují, ale neznámo na jaké pozici a vaše konkurence je na hony před vámi?

Mohu pro vás připravit řešení, které bude levné a přitom vám umožní  být v této oblasti výjimeční a samostatní, a to i když programování stránek vůbec nerozumíte.

V případě objednávky redakčního systému (umožňujícího vlastní správu stránek) vám zajistím školení pro práci s redakčním systémem v délce 2 vyučovacích hodin. Naučíte se vaše stránky ovládat, spravovat a doplňovat. To stojí za zvážení.

Nabízím rovněž hosting (úložné místo na internetu pro váš web) pro vytvořené stránky a to v ceně 500,- Kč /ročně v případě statických stránek a 1.000,- Kč /ročně v případě redakčního systému. To je až o 1/3 levněji než u většiny poskytovatelů.

Výběr některých ukázek z našeho portfolia webových stránek